Intencje Mszalne 01.03. - 08.03.2020 A.D.
NIEDZIELA – 1 MARCA – I Niedziela Wielkiego Postu
8.00 +Adolf Dykiert i ++zm. z Rodz.
9.30 +Kazimiera, Antoni, Leszek Słupińscy, +Teresa Zięmgowska
11.00 +Wanda, +Łucja, +Bogusław, +Stanisław Misztal, ++zm. z Rodzin Bąk i Misztal
12.30 Skrzynka +Stanisław Krzysztof Bąblewski
18.00 +Maria, +Józef, +Eugenia Czekaj, ++zm. z Rodz.
PONIEDZIAŁEK – 2 MARCA
7.00 +Stanisław Krzysztof Bąblewski
18.00 +Władysław Ruś (8 r. śm.)
WTOREK – 3 MARCA
7.00 +Barbara Kosenda (9 m-c po śm.)
16.30 Skrzynka +Stanisław Krzysztof Bąblewski
18.00 Za Ojczyznę, Ojca Św. Franciszka, Radio Maryja i wszystkie dzieła przy nim powstałe. O Błogosławieństwo Boże i opiekę Najświętszej Matki dla o. T. Rydzyka, wszystkich pracowników duchownych i świeckich oraz ofiarodawców na te dzieła
ŚRODA – 4 MARCA – św. Kazimierza
7.00 +Stanisław Krzysztof Bąblewski
18.00 Msza Święta z Nowenną do NMP Nieustającej Pomocy 1. Dz-bł. w 99 r. ur. Janiny Cecerskiej, 2. W pewnej intencji wiadomej Panu Bogu, 3. Dziękczynna za zdrowie Lidii, 4. O zdrowie i Boże bł. dla członkiń I Róży ŻR, 5. Dz-bł. w intencji nowoochrzczonego Tymoteusza i jego rodziny, 6. O łaskę zdrowia dla Adama oraz Anny Bednarczyk, 7. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę NMP dla Grażyny i Jej Bliskich oraz dla Izabeli i Bożeny, 8. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza, 9. O Dary Ducha Św. przez wstawiennictwo NMP, O zdrowie i potrzebne łaski dla Janiny, 11. O zdrowie dla Księdza Proboszcza
CZWARTEK – 5 MARCA
7.00 +Stanisław Krzysztof Bąblewski
18.00 +Anna i +Jan Kuzdak, ++zm. z Rodz. Zienkiewicz
PIĄTEK – 6 MARCA
7.00 +Stanisław Krzysztof Bąblewski
18.00 Msza Święta zbiorowa za Zmarłych 1. +Genowefa, +Stefan Kmiecik, 2. +Krystyna Laszczko (5 r. śm.), 3. +Tomasz Branicki (5 r. śm.), 4. +Waldemar Zawadzki (1 r. śm.), +Robert Ciechanowicz (1 r. śm.), 5. +Irena Kuzdak (33 r. śm.), +Józef Kuzdak, +Agnieszka Migdalska, 6. +Jan Dwornik (3 m-c od śm.), 7. +Maria i +Kazimierz Lubeccy, 8. +Ks. Jan, +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, +Marian, ++Kapłani pracujący w naszej Parafii, 9. Dusze w czyśćcu cierpiące, 10. +Maria z Bolesławca
SOBOTA – 7 MARCA
7.00 +Stanisław Krzysztof Bąblewski
18.00 +Zbigniew (25 r. śm.) i Marianna Boguszewscy
NIEDZIELA – 8 MARCA – II Niedziela Wielkiego Postu
8.00 +Wanda Lipińska (1 r. śm.)
9.30 +Władysław Szałczyński (29 r. śm.), +Cecylia Szałczyńska, +Władysław Olkowicz
11.00 +Helena Szefer (8 r. śm.)
12.30 Skrzynka +Stanisław Krzysztof Bąblewski
18.00 +Anna Obacz (18 r. śm.)
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)