Ogłoszenia duszpasterskie 19.01.2020 A.D.

II Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:
- we wtorek 21.01. – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy
- w piątek 24.01. – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła
- w sobotę 25.01 – święto Nawrócenia św. Pawła

2. Przeżywamy niedzielę w Tygodniu modlitw o Jedność Chrześcijan. Niech intencja zjednoczenia w jednym, świętym, powszechnym i apostolskim Kościele wszystkich wyznawców Chrystusa towarzyszy naszym modlitwom.

3. We wtorek 21.01. obchodzimy Dzień Babci, a w środę 22.01. Dzień Dziadka. Pamiętajmy o naszych Babciach i Dziadkach w modlitwie.

4. W miesiącu styczniu Msze św. w dni powszednie sprawujemy tylko o godz. 7:00. W środy dodatkowo sprawujemy Mszę św. z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy o godz. 9:00, a w piątki także o 9:00 Mszę św. z Koronką do Miłosierdzia Bożego w intencji naszych bliskich zmarłych.

5. Kontynuujemy wizytę duszpasterską – kolędę:
- w dzisiejszą niedzielę 19.01. od godz. 14:00 – ul. Sienkiewicza 1-16 oraz Sienkiewicza 50, ul. Jedności Narodowej 1-17, 17A, B, C i D
- w poniedziałek 20.01. od godz. 15:00 - ul. Jedności Narodowej 19-33
- we wtorek 21.01. – kolęda uzupełniająca

6. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych Łask. Za wszelkie przejawy życzliwości i ofiary – Serdeczne Bóg Zapłać.