Intencje Mszalne 15.12. - 22.12.2019 A.D.
NIEDZIELA – 15 GRUDNIA – III Niedziela Adwentu
8.00 +Aleksander Cecerski
9.30 Dz-bł. w 25 r. slubu Tomasza i Agaty Piotrowskich
11.00 +Tadeusz Kosenda (24 r. śm.)
12.30 Skrzynka +Leokadia, +Adam Krawiec (w rocznicę śm.)
18.00 +Eugeniusz Jaworski (10 r. śm.), zm. z Rodz. Bonk, Jaworskich, Brzezińskich
PONIEDZIAŁEK – 16 GRUDNIA
10.00 +Stanisław Krzysztof Bąblewski
16:30 Skrzynka +Iwona Żarska
18.00 +Piotr Molka (38 r. śm.), +Marian Gruszczyński, +Zofia
WTOREK – 17 GRUDNIA
10.00 +Stanisław Krzysztof Bąblewski
16:30 Skrzynka +Iwona Żarska
18.00 +Jan Szczepkowski (2 r. śm.)
ŚRODA – 18 GRUDNIA
7.00 +Alicja Gaj
18.00 Msza Święta z Nowenną do NMP Nieustającej Pomocy
1. O łaskę zdrowia, Bł. Boże, potrzebne łaski, opiekę NMP dla Zuzanny i Wiktorii,
2. Dz-bł. w 45 r. zawarcia sakramentu małżeństwa Krystyny i Edwarda (int. od dzieci i wnuków),
3. O Boże bł. , zdrowie, łaski i opiekę MB dla Marianny Resiak z ok. 89 r. urodzin,
4. O szczęśliwe rozwiązanie dla Adriany oraz dziękczynna za zdrowie Lidii,
5. O łaskę zdrowia dla Adama oraz Anny Bednarczyk,
6. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę NMP dla Grażyny i Jej Bliskich oraz dla Izabeli i Bożeny,
7. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza,
8. O Dary Ducha Św. przez wstawiennictwo NMP
CZWARTEK – 19 GRUDNIA
7.00 +Stanisław Krzysztof Bąblewski
18.00 +Stanisław Bączkiewicz, +Anna i Jan Szewczyk
PIĄTEK – 20 GRUDNIA
7.00 +Stanisław Krzysztof Bąblewski
18.00 Msza Święta zbiorowa za Zmarłych z Koronką do Bożego Miłosierdzia
1. +Katarzyna Jantoń (45 r. śm.),
2. +Anna Czech (int. od uczestników pogrzebu),
3. +Elżbieta i Stefan Konopniccy, +Agata, +Czesław Szczechowicz, +Witon i zm. z Rodz. Szczechowiczów, Basińskich, Konopnickich, Podgórskich, Wierzbickich, +Artur Polański, +Eryka Ambrożewicz,
4. +Edward (19 r. śm.) i +Janina Zarzyccy,
5. +Ks. Jan, +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, +Marian, ++Kapłani pracujący w naszej Parafii,
6. Dusze w czyśćcu cierpiące,
7. +Jacek Zeler (w dniu pogrzebu)
SOBOTA – 21 GRUDNIA
7.00 +Stanisław Krzysztof Bąblewski
18.00 +Tadeusz Konik, +Franciszka Jelińska, +Marianna, +Stanisław Kujawscy
NIEDZIELA – 22 GRUDNIA – IV Niedziela Adwentu
8.00 +Danuta, +Władysława, +Michał, +Marian Majowicz
9.30 +Władysława, +Stefan Hadyniak, +Zofia Cepin, +Maria Olearczyk, +Janina Kowal
11.00 +Teresa Ciszewska (1 r. śm.), +Bolesław Ciszewski, ++zm. z Rodziny
12.30 Skrzynka +Stanisława, +Stefan Florek, +Stanisław Kruczkowski, +Zygmunt Świder, +Aleksandra, +Stanisław Wójtowscy
18.00 +Andrzej Możdżeń
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)