Intencje Mszalne 14.07 - 21.07.2019 A.D.
NIEDZIELA – 14 LIPCA – XV Niedziela Zwykła
8.00 +Marta, +Zygmunt, +Czesław Brzezińscy
9.30 +Helena Jankowska, ++z Rodziny
11.00 +Julia Rytwińska
12.30 Skrzynka +Henryk, +Jacek Pieczonka
18.00 +Mieczysław Ciesielski, +Marianna, +Bolesław Starzyńscy
PONIEDZIAŁEK – 15 LIPCA – Wsp. Św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła
7.00 nie ma Mszy Św.
18.00 +Józef Przybyła – w 2.r.śm.
WTOREK – 16 LIPCA – Wsp. NMP z Góry Karmel – NMP Szkaplerznej
7.00 nie ma Mszy Św.
18.00 +Bolesław, +Florentyna Resiak
ŚRODA – 17 LIPCA
7.00 nie ma Mszy Św.
18.00 Msza Święta z Nowenną do NMP Nieustającej Pomocy
1. Dz-Bł. w int. nowoochrzczonej Zuzanny Skocz oraz jej Bliskich,
2. Dz-Bł. w int. nowożeńców Klaudii i Grzegorza Januszewskich i ich Bliskich,
3. O łaskę zdrowia i potrzebne łaski dla Teresy Warowej – int. od Dzieci i Wnuków,
4. O łaskę zdrowia, Bł. Boże, opiekę NMP dla Zuzanny i Wiktorii,
5. O łaskę zdrowia dla Anny Bednarczyk,
6. O łaskę zdrowia dla Adama,
7. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę NMP dla Grażyny i Jej Bliskich,
8. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza,
9. O Dary Ducha Św. przez wstawiennictwo NMP.,
10. O zdrowie, łaski dla Ryszarda,
11. Dz-Bł.w inrencji Daniela z ok. ur.,
12. O zdrowie i opiekę NMP dla Moniki,
13, Dz-Bł. w intencji Czesława z ok.Imienin
CZWARTEK – 18 LIPCA – Wsp. Św. Szymona z Lipnicy, kapłana
7.00 nie ma Mszy Św.
18.00 +Stanisław Winnik – w 28.r.śm., ++Sztuk, ++Winnik
PIĄTEK – 19 LIPCA
7.00 nie ma Mszy Św.
18.00 Msza Święta zbiorowa za Zmarłych z Koronką do Bożego Miłosierdzia
1. +Kazimierz Wołk,
2. +Alicja Gaj,
3. +Maria Zeler – w 30.d.p.p.,
4. +Edmund Krupiński – w 30.d.p.p.,
5. +Andrzej Możdżeń,
6. +Michał, +Anna Kryśków, +Ewa, +Piotr Korzeniewicz,
7. +Halina Przeździak, ++Przeździak, ++Dołęgowscy, ++Zielińscy, +Stefan Wereśniak, ++Wereśniak, ++Kotlarz,
8. +Władysław, +Stefania, +Władysław, +Kazimierz, +Krzysztof Brylewscy, +Ryszard, +Stanisława Kuźmińscy, ++Ptasznik, ++Dybner, ++Stępień,
9. +Ks. Jan, Ks. Paweł, Ks. Eugeniusz, +Marian, ++Kapłani pracujący w naszej Parafii,
10. Dusze w czyśćcu cierpiące,
11. +Stefania Radom,
12. +Teresa, +Antoni, +Michł Żuk, +Janina, *Antoni, +Henryk, Stolarscy = od Marii,
13. +Kazimiera Ziółkowska = od X Róży
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)