Intencje Mszalne 31.03 - 07.04.2019 A.D.
NIEDZIELA – 31 MARCA – IV Niedziela Wielkiego Postu - Laetare
8.00 +Danuta Skorupska, ++z Rodziny
9.30 +Władysława, +Stanisław Sochaccy
11.00 +Weronika Stankiewicz
12.30 Skrzynka ++Bosowscy, ++Karsznia
18.00 +Józefa Łysa – w 22.r.śm., ++z Rodziny
PONIEDZIAŁEK – 1 KWIETNIA
7.00 Za Parafian
18.00 +Janina Wziętek – w 5.r.śm.
WTOREK – 2 KWIETNIA
7.00 Za Parafian
18.00 W intencji Ojczyzny, Ojca Świętego Franciszka, Radia Maryja i wszystkich dzieł przy nim powstałych o Bł. Boże i opiekę NMP do O. Tadeusza Rydzyka, wszystkich pracowników duchownych i świeckich oraz ofiarodawców na te dzieła.
ŚRODA – 3 KWIETNIA
7.00 Za Parafian
18.00 Msza Święta z Nowenną do NMP Nieustającej Pomocy
1. Dz-Bł. w intencji Członkiń X Róży Różańcowej Żeńskiej i ich Rodzin,
2. O łaskę zdrowia dla Anny Bednarczyk,
3. O łaskę zdrowia i opiekę NMP dla Jadwigi Krochmal,
4. W intencji naszych Kapłanów,
5. O bł. Boże, łaski, zdrowie i opiekę NMP dla Tomasza Cichockiego i jego Współpracowników – w podziękowaniu za okazaną pomoc i serce,
6. O łaskę zdrowia dla Adama,
7. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę NMP dla Grażyny i Jej Bliskich,
8. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza,
9. O Dary Ducha Św. przez przyczynę NMP,
10. DZ-Bł. w intencji Julii i Natalii z ok. 10 r.ur. ich rodziców
CZWARTEK – 4 KWIETNIA – Pierwszy Czwartek Miesiąca
7.00 Dz-Bł. w int. Jędrzeja z ok 15.r.ur.
18.00 +Ryszard – w 20.r.śm., +Zofia, +Józef Szympel
PIĄTEK – 5 KWIETNIA – Pierwszy Piątek Miesiąca
7.00 Za Parafian (21.07)
18.00 Msza Święta zbiorowa za Zmarłych z Koronką do Bożego Miłosierdzia
1. +Aniela Tymaszuk – 5.r.śm.,
2. ++Członkinie X Róży różańcowej Żeńskiej i ++z ich Rodzin,
3. +Józefa, +Jan, +Edward, +Krystyna, +Eugeniusz Sobczyk, +Maria Zdrzenicka, +Krystyna Wojtas 4. +Anna Marczak – w 8.msc.p.śm.,
5. +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, +Ks. Jan, +Marian, ++Kapłani pracujący w naszej Parafii,
6. Dusze w czyśćcu cierpiące
SOBOTA – 6 KWIETNIA – Pierwsza Sobota Miesiąca
7.00 Za Parafian
18.00 +Mirosław Skorupski
NIEDZIELA – 7 KWIETNIA – V Niedziela Wielkiego Postu – Rekolekcje Wielkopostne
8.00 +Bazylia, +Ludwik, +Józef Kotarscy
9.30 +Łucja Jankowska, ++z Rodziny
11.00 +Mariusz Jugowicz – w 6.r.śm., ++Jugowicz, +Julia Wilk, ++Wilk, ++Wyszyńscy,+Janusz Cywiński
12.30 Skrzynka +Stanisława, +Stefan Florek, +Aleksandra, +Stanisław Wójtowscy, +Stanisław Kruczkowski, +Zygmunt Świder, +Konstancja, +Ludwik Szczepańscy
18.00 +Andrzej Możdżeń
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)