Intencje Mszalne 24.03 – 31.03.2019 A.D.
INTENCJE MSZALNE 24.03 – 31.03.2019 r.
NIEDZIELA – 24 MARCA – III Niedziela Wielkiego Postu
8.00 +Genowefa – w 4.r.śm., +Stanisław Pawlik
9.30 +Stanisław Rak – w 3.r.śm.
11.00 +Michalina, +Ignacy Jankowscy
12.30 Skrzynka ++Rychlik, ++Florek
18.00 +Stanisława, +Jan Kurczyk, ++Rodzeństwo, +Janina, +Julian Kobielowie
PONIEDZIAŁEK – 25 MARCA – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Dzień Świętości Życia
7.00 +Jan Rola
18.00 +Tomasz Klimaszewski, +Czesław, +Bernard Kozub
WTOREK – 26 MARCA
7.00 +Marian Zawora – w 30.d.p.p., +Marian, +Genowefa, +Władysław Zawora, +Wiesława, +Janusz Krzyżanowscy
18.00 +Antoni Żuk – w 1.r. śm., ++z Rodziny
ŚRODA – 27 MARCA
7.00 za Parafian
18.00 Msza Święta z Nowenną do NMP Nieustającej Pomocy
1. Dz-Bł. w 1.r.ur. Marcela Krupińskiego,
2. Dz- Bł. w intencji nowoochrzczonej Katarzyny, Agnieszki Stankowskiej i jej Bliskich,
3. O łaskę zdrowia dla Anny Bednarczyk,
4. O łaskę zdrowia i opiekę NMP dla Jadwigi Krochmal,
5. O łaskę zdrowia dla Adama,
6. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę NMP dla Grażyny i Jej Bliskich,
7. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza,
8. O Dary Ducha Św. przez przyczynę NMP,
9. O łaskę zdrowia dla Kacpra Stawickiego
CZWARTEK – 28 MARCA
7.00
18.00 +Anna Wróblewska, +Elżbieta Sławińska, +Bronisław Brzozowski
PIĄTEK – 29 MARCA
7.00 Przez wstawiennictwo NMP Patronki Dobrej Śmierci o nawrócenie grzeszników, o łaskę dobrej śmierci dla Członków Apostolstwa i ich Rodzin
18.00 Msza Święta zbiorowa za Zmarłych z Koronką do Bożego Miłosierdzia
1. +Stanisław – w 6.r.śm, +Wojciech – w 3.r.śm., ++Stasiak,
2. +Antoni – w 1.r.śm. +Teresa, +Michał Żuk, +Antoni, +Janina, +Henryk Stolarscy – int. od Marii,
3. +Bartłomiej Rozmarniewicz, +Maria, +Ryszard Pętel, +Jan, +Helena Rozmarniewicz
4. +Anastazja, +Michał Sochaccy,
5. +Stanisław Bukowiec – w 18.r.śm., ++Bukowiec,
6. +Janina – w 2.r.śm., +Edward Zarzyccy,
7. +Helena, +Stefan Kurkowscy – w r.śm. obojga, +Jan Miszczak – w 1.r.śm.,
8. +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, +Ks. Jan, +Marian, ++Kapłani pracujący w naszej Parafii,
9. Dusze w czyśćcu cierpiące
SOBOTA – 30 MARCA
7.00 Dziękczynna za świadectwo wiary we współcierpieniu z Jezusem i dla Jezusa z prośbą o dalsze łaski Ducha Świętego i opiekę NMP dla Jadwigi Sajewicz, Bronisławy Pronin, Wacława Sieniucia, Ireny Kaczorowskiej, Teresy Grędy i Kazimiery Ziółkowskiej
18.00 +Janina Mazur
NIEDZIELA – 31 MARCA – IV Niedziela Wielkiego Postu - Laetare
8.00 +Danuta Skorupska, ++z Rodziny
9.30 +Władysława, +Stanisław Sochaccy
11.00 +Weronika Stankiewicz
12.30 Skrzynka ++Bosowscy, ++Karsznia
18.00 +Józefa Łysa – w 22.r.śm., ++z Rodziny
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)