Intencje Mszalne 17.02 - 24.02.2019 A.D.
NIEDZIELA - 17 LUTEGO - VI Niedziela Zwykła
8.00 +Weronika Stankiewicz - 17.greg.
9.30 +Danuta, +Zbigniew Misiewicz
11.00 Msza Święta koncelebrowana
1. +Mieczysław Japoł - w 1.r.śm., +Leon Japoł
2. +Elzbieta - w 10.r.śm., +Zbigniew - w 5.r.śm. Królikowscy
12.30 Skrzynka Dz-Bł. w 81.r.ur. Stanisławy
18.00 +Jan Wołk - w 24.r.śm., ++Wołk, ++Zylińscy
PONIEDZIAŁEK - 18 LUTEGO
7.00 +Bogdan Gasiński - w 9.r.śm.
18.00 +Weronika Stankiewicz - 18.greg.
WTOREK - 19 LUTEGO
7.00 +Weronika Stankiewicz - 19.greg.
18.00 +Jan Śniegula, +Teresa, +Jan Kuchniccy, +Weronika Gelert, ++z Rodziny
ŚRODA - 20 LUTEGO
7.00 +Weronika Stankiewicz - 20.greg.
18.00 Msza Świeta z Nowenną do NMP Nieustającej Pomocy
1. O powrót do zdrowia dla Anny Bednarczyk,
2. O łaskę zdrowia dla Ireneusza,
3. O łaskę zdrowia dla Adama,
4. O Bł. Boże, łaski, zdrowwie, opiekę NMP dla Grażyny i Jej Bliskich,
5. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza,
6. O Dary Ducha Św. przez przyczynę NMP,
7. Dz-Bł. w intencji nowoochrzczonych Zofii Ireny Onufryjuk i Kuby Wawrzyniaka oraz ich Bliskich.
CZWARTEK - 21 LUTEGO
7.00 +Andrzej Możdżeń - w 8.r.śm.
18.00 +Weronika Stankiewicz - 21.greg.
PIĄTEK - 22 LUTEGO - Swięto Katedry Św. Piotra Apostoła
7.00 +Weronika Stankiewicz - 22.greg.
18.00 Msza Święta zbiorowa za Zmarłych z Koronką do Bożego Miłosierdzia
1. +Aleksander Rytwiński - w 17.r.śm.,
2. +Wanda Dziewguć - w 10.r.śm.,+Wanda Panicz - w 10.r.śm., +Romuald Dziwewguć,
3. +Kazimierz, +Marianna Waszczyk, ++z Rodziny,
4. +Bronisław Krochmal, +Janina, +Józef Kostkiewicz, +Maria Lubecka, +Grzegorz Sakowski,
5. +Julia Osińska - w 13.r.śm., +Halina, +Leokadia, +Aleksander Przeździak, +Stefan Wereśniak, +Genowefa, +Stanisław Kotlarz, ++Kotlarz, ++Zielińscy,
6. +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, +Ks. Jan, +Marian, ++Kapłani pracujący w naszej Parafii,
7. Dusze w czyśćcu cierpiące
SOBOTA - 23 LUTEGO - Św. Polikarpa, biskupa i męczennika
7.00 +Weronika Stankiewicz - 23.greg.
18.00 +Stefania, +Julia Narożanskie
NIEDZIELA - 24 LUTEGO - VII Niedziela Zwykła
8.00 +Weronika Stankiewicz - 24.greg.
9.30 +Stanisława, +Mieczysław Łapczyńscy
11.00 +Mirosław Kowalski
12.30 Skrzynka +Władysława, +Jan Szczęśniak
18.00 +Zbigniew Skorupski, ++z Rodziny
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)