Intencje Mszalne 03.02 - 10.02.2019 r.
INTENCJE MSZALNE 03. 02. 2019 r. – 10. 02. 2019 r.
NIEDZIELA – 03 LUTEGO – IV Niedziela Zwykła – Pierwsza Niedziela Miesiąca
8.00 +Weronika Stankiewicz – 3.greg.
9.30 +Stanisław, +Katarzyna, +Jan, +Franciszek, +Genowefa, +Stanisław Pawlik
11.00 +Aniela Bogdanowska – w 1.r.śm., ++z Rodziny
12.30 Skrzynka +Jerzy Żmuda, +Władysława, +Józef Baran
18.00 +Józef Skoczylas – w 27.r.śm., ++Skoczylas
PONIEDZIAŁEK – 04 LUTEGO
7.00 +Edward Daniel – w 11.r.śm.
18.00 +Weronika Stankiewicz – 4.greg.
WTOREK – 05 LUTEGO – Wsp. Św. Agaty, dziewicy i męczennicy
7.00 +Weronika Stankiewicz – 5.greg.
18.00 Za Ojczyznę, Ojca Św. Franciszka, Radio Maryja i wszystkie dzieła przy nim powstałe, o Bł. Boże i opiekę NMP dla O. T. Rydzyka, wszystkich współpracowników duchownych i świeckich, oraz za ofiarodawców na te dzieła.
ŚRODA – 06 LUTEGO – Wsp. Św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników
7.00 +Weronika Stankiewicz – 6.greg.
18.00 1. Dz-Bł. w 18.r.ur. Natalii Dzido, 2. Dz-Bł. w intencji Członkiń VIII Róży Różańcowej, 3. Dz-Bł. w 30.r. sakramentu małżeństwa Ireny i Piotra Sowów, 4. O Bł. Boże, łaski, opiekę NMP, zdrowie dla Członków I Róży Różańcowej Męskiej, 5. O Bł. Boże , łaski, zdrowie dla Grażyny i Jej Bliskich, 6. O łaskę zdrowia i potrzebne łaski dla Marii i Mateusza, 7. O łaski I dary Ducha Św. przez wstawiennictwo NMP, 8. O łaskę zdrowia dla Adama.
CZWARTEK – 07 LUTEGO – Pierwszy Czwartek Miesiąca
7.00 +Michał Czak – w 26.r.śm.
18.00 +Weronika Stankiewicz – 7.greg.
PIĄTEK – 08 LUTEGO
7.00 +Weronika Stankiewicz – 8.greg
18.00 1. +Jan Sajewicz, 2. +Zofia – w 1.r.śm., Mieczysław Pietruszkiewicz, 3.+Elżbieta, +Stefan Konopniccy, +Agata, +Czesław, +Witon Szczechowicz, ++Konopniccy, ++Wierzbiccy, ++Podgórscy, ++Szczechowicz, ++Basińscy, +Artur Polański, +Mariola Lecko, +Eryka(F) Ambrożewicz 4. +Janina – w r.śm., +Antoni, +Henryk Stolarscy, 5. +Zygmunt Krupiński – w 7.r.śm., 6. +Anna Marczak – w 6.msc. po śmierci, 7.+Ks. Józef, +Ks. Jan, +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, +Marian, ++Księża pracujący w naszej Parafii, 8. Dusze w czyśćcu cierpiące, 9.+Celina w 10.r.śm., +Czesław Smuga
SOBOTA – 09 LUTEGO
7.00 +Weronika Stankiewicz – 9.greg.
18.00 +Ryszard Krupiński – w 7.r.śm.
NIEDZIELA – 10 LUTEGO – V Niedziela Zwykła
8.00 +Weronika Stankiewicz – 10.greg.
9.30 +Jan – w 32.r.śm., +Bronisława, +Władysław Samoćko, +Anna Straszewska
11.00 +Anna, +Karol Obacz
12.30 Skrzynka Za Parafian (10.02)
18.00 +Józefa, +Władysław, +Zbigniew, +Bernard,
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)