Ogłoszenia duszpasterskie 20.01.2019 A.D.

II NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu obchodzimy:

- w poniedziałek 21.01 – wspomnienie Św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy,

- w czwartek 24.01 – wspomnienie Św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła,

- w piątek 25.01 – święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła,

- w sobotę 26.01 – wspomnienie Św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów.

2. Przezywamy niedzielę w Tygodniu Modlitw o Jedność Chrześcijan. Niech intencja zjednoczenia w jednym, świętym, powszechnym i apostolskim Kościele wszystkich wyznawców Chrystusa towarzyszy naszym modlitwom i ofiarom. Niech intencja zjednoczenia w jednym, świętym, powszechnym i apostolskim Kościele wszystkich wyznawców Chrystusa towarzyszy naszym modlitwom i ofiarom.

3. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską – kolędę. Serdeczne Bóg Zapłać za Waszą życzliwość, zaufanie względem duszpasterzy w dzieleniu się swoimi radościami i troskami, za wszelkie wypowiedziane, cenne względem naszej posługi duszpasterskiej uwagi i sugestie, za złożone ofiary.

4. W poniedziałek 21.01 obchodzimy Dzień Babci, a we wtorek 22.01 – Dzień Dziadka. Pamiętajmy o naszych Babciach i Dziadkach w modlitwie. Chciejmy też obdarować Ich swoją obecnością, kwiatem, bukietem, laurką, upominkiem.

5. W najbliższym tygodniu Msze Św. sprawowane będą tylko o 7.00. W środy dodatkowo sprawujemy Mszę Św. z Nowenną do NMP Nieustającej Pomocy o 9.00, a w piątki - również o 9.00 - Msze Św. z Koronką do Bożego Miłosierdzia w intencji naszych bliskich zmarłych. Do sprawowania Mszy Św. o 18.00 powrócimy od poniedziałku 28.01.

6. W przyszłą niedzielę 27.01 Mszę Św. dziękczynną za dzieło remontu naszej Świątyni o 11.00 sprawować będzie J. E. Ks. Bp Henryk Wejman. Serdecznie zapraszamy do wspólnego uwielbienia Boga za to wielkie dzieło.

7. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia. Za wszystkie przejawy wsparcia i życzliwości składamy – Serdeczne Bóg Zapłać!