Intencje Mszalne 09.12. - 16.12.2018 A.D.
NIEDZIELA – 9 GRUDNIA – II Niedziela Adwentu
8.00 +Bolesław, +Jadwiga Wróblewscy
9.30 +Zofia Krajewska – w 14.r.śm., +Pelagia, +Jan, +Antoni, +Mariusz, +Felicjan, ++Krajewscy
11.00 +Jakub Derwich – w 9.r.śm.
12.30 Skrzynka Za Parafian (09.12)
18.00 +Władysława, +Józef Sawa, +Czesław Stępień
PONIEDZIAŁEK – 10 GRUDNIA
7.00 +Jan Rola – od Kasi i Mariusza
18.00 +Jerzy Skorupski, ++z Rodziny
WTOREK – 11 GRUDNIA
7.00 w intencji dusz w czyśćcu cierpiących
16.30 Za Parafian (02.12)
18.00 +Mieczysław Herezo – w 31.r.śm.
ŚRODA – 12 GRUDNIA – Wsp. NMP z Guadalupe
7.00 +Jan Rola – od Łucji i Stanisława
18.00 Msza Święta z Nowenną do NMP Nieustającej Pomocy
1. O łaski, BŁ. Boże, zdrowie dla Aleksandry Augustyn – z ok. imienin,
2. O łaski, Bł. Boże, zdrowie dla Łucji Ciszewskiej – z ok. imienin,
3. O potrzebne łaski, Bł. Boże, zdrowie, dla Barbary Kosendy,
4. O złamanie wszelkich przekleństw i złorzeczeń, o uwolnienie od działania złego ducha i demonów, ducha niemocy i głuchoty
5. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę NMP i Św. Patronów dla Grażyny i jej Bliskich,
6. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza,
7. O Dary Ducha Św. za wstawiennictwem NMP,
8. O zdrowie dla Adama,
CZWARTEK – 13 GRUDNIA – Wsp. Św. Łucji, dziewicy i męczennicy,
7.00 +Jadwiga Antropik
18.00 +Teresa, +Kazimierz Kowalinscy
PIĄTEK – 14 GRUDNIA – Wsp. Św. Jana od Krzyża, kapłana i doktora Kościoła
7.00 O łaskę zdrowia i potrzebne łaski Barbary Kosendy – int. od Parafii
18.00 Msza Święta zbiorowa za zmarłych z Koronką do Bożego Miłosierdzia
1. +Henryk Bolewski – w 30.d.p.p.,
2. +Mieczysław Bielecki – w 35.r.śm., +Adrianna Szydłowska – w 1.r.śm.,
3. +Ewa, +Piotr Korzeniewicz, +Anna, +Michał Krysków,
4. +Jan Sajewicz,
5. +Elżbieta, +Stefan Konopniccy, +Agata, +Czesław Szczechowicz, +Witon Szczechowicz, ++Podgórscy, ++Wierzbiccy, ++Konopniccy, ++Szczechowicz, ++Basińscy, +Eryka(F) Ambrożewicz, +Artur Polański.
6. +Ks. Józef, +Ks. Jan, +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, + Marian, ++Księża pracujący w naszej Parafii,
7. Dusze w czyśćcu cierpiące,
8. +Helena, +Jan Dymkowscy, _Anna, +Kazimierz Dusza, +Wanda, +Jan Nachnybida, dusze w czyścu cierpiące,
9. +Jadwiga Smoleń,
10. Rodzice: ++Patynowscy Jan, Zofia, brat +Witold
SOBOTA – 15 GRUDNIA
7.00 Za Parafian (09.12)
18.00 +Jan, +Maria Szewczyk, +Stanisław Bączkiewicz
NIEDZIELA – 16 GRUDNIA – III Niedziela Adwentu GAUDETE, Rekolekcje Adwentowe
8.00 +Aleksander Cecerski
9.30 +Eugeniusz Jaworski
11.00 +Tadeusz Kosenda – w 23.r.śm.
12.30 Skrzynka Za Parafian (16.12)
18.00 +Helena, +Józef Padusińscy
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)