Intencje Mszalne 30.09. - 07.10.2018 A.D.
NIEDZIELA – 30 WRZEŚNIA – XXVI Niedziela Zwykła
8.00 +Krystyna, +Henryk Brzozowicz – z racji roczn. śm.
9.30 +Michał, +Julia, +Władysław, ++Piskorowscy, +Stefania, +Jan, ++Filocha
11.00 +Barbara, +Stefan Piaseccy, ++z Rodziny
12.30 Skrzynka +Aleksander – w 5.r.śm., +Alfreda Malinowscy
18.00 +Michał – w 31.r.śm., +Anastazja Sochaccy, +Antoni, +Rozalia Mulik
PONIEDZIAŁEK – 1 PAŹDZIERNIKA – Wsp. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy
7.00 +Maria, +Antoni Kuźmicz, +Marianna, +Zbigniew, +Leszek Boguszewscy
18.00 +Henryka(F) Pieczonka – w 3.r.śm.
WTOREK – 2 PAŹDZIERNIKA – Wsp. Św. Aniołów Stróżów
7.00 O zdrowie dla dziadka Kazimierza – od wnuków
16.30 Skrzynka Za Parafian
18.00 Za Ojczyznę, Ojca Św. Franciszka, Radio Maryja i wszystkie dzieła przy nim powstałe, o Bł. Boże i opiekę NMP dla O. T. Rydzyka, wszystkich współpracowników duchownych i świeckich, oraz za ofiarodawców na te dzieła
ŚRODA – 3 PAŹDZIERNIKA
7.00 O łaskę zdrowia dla Teresy i Macieja Pietrzaków i ich Rodzin
18.00 Msza Św. z Nowenną do NMP Nieustającej Pomocy
1. O łaskę zdrowia dla Kazimierza,
2. Dz-Bł. w int. nowoochrzczonego Aleksandra Raja i jego Bliskich,
3. Dz-Bł. w int. nowożeńców Karoliny i Pawła Kudrewiczów,
4. W int. młodzieży przystępującej do Sakramentu Bierzmowania
5. W pewnej intencji,
6. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę NMP i Św. Patronów dla Grażyny i jej Bliskich,
7. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza,
8. O Dary Ducha Św. za wstawiennictwem NMP,
9. O zdrowie dla Adama,
CZWARTEK – 4 PAŹDZIERNIKA – Wsp. Św. Franciszka z Asyżu – I Czwartek Miesiąca
7.00 Za Parafian
18.00 +Maria – w 6.r.śm, +Eugeniusz – w 27.r.śm. Witkowscy
PIĄTEK – 5 PAŹDZIERNIKA – Wsp. Św. Faustyny Kowalskiej, zakonnicy – I Piątek Miesiąca
7.00 Za Parafian (02.09)
18.00 Msza Św. zbiorowa za Zmarłycch z Koronką do Bożego Miłosierdzia
1. +Marianna – w 4.r.śm., +Henryk Wijtalewicz,
2. +Tadeusz, +Jan, +Tadeusz Kanclerz,
3. +Anna Samociuk,
4. +Ks. Jan, +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, + Marian,
5. Dusze w czyśćcu cierpiące,
6. Jolanta Chmielecka - 1.r.śm.
SOBOTA – 6 PAŹDZIERNIKA – I Sobota Miesiąca
7.00 +Zofia – 2.r.śm., +Józef Trojanowscy, +Czesław Pawlak
14.00 Msza Ślubna Moniki Popielarskiej i Tomasza Wiechy
16.00 Msza Ślubna Pauli Rajkiewicz i Tomasza Prymasa
18.00 +Aleksandra, +Maria, +Eugenia, +Franciszek, +Bronisław, +Józef Czekaj, +Maria, +Antoni, +Stanisław Kuchcińscy,
NIEDZIELA – 7 PAŹDZIERNIKA – XXVII Niedziela Zwykła – I Niedziela Miesiąca
8.00 +Zbigniew Skorupski, ++z Rodziny
9.30 +Andrzej Rudecki, +Leokadia, +Bonifacy, +Jan, +Irena, ++Rudeccy
11.00 +Jerzy Derwich – w 3.r.śm.
12.30 Skrzynka +Ignacy, +Marianna, +Władysław – w 25.r.śm. Zuchora
18.00 +Ewa Jaworska,
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)