Ogłoszenia duszpasterskie 16.09.2018 A.D.

XXIV Niedziela Zwykła
1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:
- we wtorek 18.09 – święto Św. Stanisława Kostki, Patrona Polski,
- w czwartek 20.09 – wspomnienie Św. Andrzeja Kim Taegon i Towarzyszy, męczenników,
- w piątek 21.09 – święto Św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty

2. Stowarzyszenie „Zaczynaj” informuje, że podczas ubiegłotygodniowej kwesty na spłatę kredytu zaciągniętego przez Parafię na pokrycie tzw. wkładu własnego w związku z remontem naszego Kościoła zebrano 3865,24 PLN w tym 50 koron szwedzkich. Bóg Zapłać za wspieranie tego szczytnego celu.

3. W przyszłą niedzielę zapraszamy na spotkanie w kościele po Mszy Św. o 11.00 wszystkich udających się na pielgrzymkę na Jasną Górę.

4. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Ziemi Świętej proszone są aby w tym tygodniu podały swoje dane: Pesel i adres zamieszkania oraz wpłaciły zaliczkę w wysokości 1000 PLN.

5. Do sakramentu pokuty można przystąpić w dni powszednie przed poranną i wieczorną Mszą Św. i w czasie Mszy Św. niedzielnych.

6. W środę zapraszamy na  Nowennę do NMP Nieustającej Pomocy i piątek na Koronkę do Bożego Miłosierdzia na godz. 18.00.

7. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia. Za wszystkie przejawy wsparcia i życzliwości składamy – Serdeczne Bóg Zapłać!