Intencje Mszalne 12.08.2018 r. – 19.08.2018 r.
NIEDZIELA – 12 SIERPNIA – XIX Niedziela Zwykła
8.00 + Sławomir Janik – w 3.r.śm.
9.30 Dz-Bł. w 2.r.ur. Faustyny – int. od Rodziców
11.00 Dz-Bł. w 15.r.ślubu Anny i Marcina Dębickich,
12.30 Skrzynka + Jan Rychlik – w 9.r.śm.
18.00 + Wiesław Kotlarz – w 5.r.śm.
PONIEDZIAŁEK - 13 SIERPNIA
7.00 + Danuta Maciocha – z racji urodzin
17.30 Różaniec Fatimski (prowadzą Róże różańcowe)
18.00 + Stanisław Winnik – 27 r.śm., ++ zmarli z rodziny
WTOREK – 14 SIERPNIA – Św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera, męczennika
7.00 + Stefan Nowaczek – 40.r.śm., + Anna, + Kazimierz
18.00 + Michalina, + Anna, + Adam Gancarek
ŚRODA – 15 SIERPNIA – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP
8.00 1. + Marianna, + Kazimierz Niciejewscy, + Jadwiga, + Franciszek, + Zofia Kilian, + Ks. Eugeniusz Kawa
2. + Małgorzata Kryśków, + Ineza Misarko, + Magdalena Białek-Pawlik, + Beata Stencel
9.30 Skrzynka + Maria, + Władysław Golinowscy, + Anna, + Franciszek Tymczyszyn
12.00 Suma odpustowa – Za Parafian
CZWARTEK – 16 SIERPNIA
7.00 + Tadeusz Kokosza – 30.dz.p. śm.
18.00 + Kazimierz Stachowicz – 12.r.śm.
PIĄTEK – 17 SIERPNIA – Św. Jacka, prezbitera
7.00 Za Parafian (05.08)
18.00 Msza Św. zbiorowa za zmarłych z Koronką do Bożego Miłosierdzia
1. + Jan Łysy – 35.r.śm., + Aldona Łysa – 20.r śm., + Iwona Dąbrowska,
2. + Julia Rytwińska – 30.d.p.p.,
3. + Jerzy Okraszewski 7.r.śm.
4. + Julia Łyczkowska – 7.r.śm., ++ zm. z rodziny,
5. + Janina, + Zygmunt, + Jerzy, + Eugeniusz Łukasiewicz, + Stanisława Olszówka,
6. ++ Kapłani i dusze w czyśćcu cierpiące
7. + Władysława Sarnikowska, ++ zmarli z IX Róży Różancowej,
8. + Stefania Kapanajko
9. + Waldemar Rzepecki - w dniu pogrzebu
SOBOTA - 18 SIERPNIA
7.00 Dz.-Bł. w dniu urodzin i imienin Bronisław Możejko
18.00 + Jan Kotlarz, ++ zm. z rodziny
NIEDZIELA – 19 SIERPNIA – XX Niedziela Zwykła
8.00 + Jan Boratyn – 1.r.śm., + Zofia Boratyn
9.30 + Stanisław, ++ zm. z rodz. Piątkiewicz
11.00 W 20.r.sakramentu małżeństwa Karioki i Ireneusza oraz z okazji 9.r.ur. Zuzanny o opiekę NMP
12.30 Skrzynka + Stanisław, + Irena, + Stanisława Konowalczyk
18.00 + Alfons, + Małgorzata, + Józef, + Stanisław, + Zbigniew Bukowiec
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)