Intencje Mszalne 17.06 - 24.06.2018 A.D.
NIEDZIELA – 17 CZERWCA – XI NIEDZIELA ZWYKŁA
8.00 + Eugeniusz Czechowski – w 9.r.śm.
9.30 + Henryk Kochańscy, ++ jego Rodzice: Kazimiera i Czesław Kochańscy
11.00 Dz-Bł. w 60.r. Pierwszej Komunii Świętej rocznika 1958, o Bł. Boże i łaski dla trwających przy Chrystusie, o łaskę powrotu do Niego, dla tych, co bliskość z Nim przez grzech zatracili, a dla zmarłych o pokój duszy w pełni Jego miłości w niebie
12.30 Skrzynka + Jacek Pieczonka, + Waldemar Wierzbicki
18.00 + Maria, + Czesław Jurkiewicz, + Maria, + Kazimierz Nasiłowscy,
PONIEDZIAŁEK – 18 CZERWCA
7.00 Za Parafian (17.06)
18.00 ++ Rodzice: Adam i Gabriela, + Brat: Adam Stefańscy, ++ Siostry: Anastazja, Janina, Danuta, Leokadia
WTOREK – 19 CZERWCA
7.00 + Bronisława, + Jan, + Tadeusz, + Jan, + Mirosława Mandes
16.30 Skrzynka Za Parafian
18.00 + Gertruda, + Władysław, + Janina, + Henryk Ławniczak, + Franciszka, + Grzegorz, + Maria, +Krystyna Lipińscy
ŚRODA – 20 CZERWCA
7.00 Za Parafian (04.03)
18.00 Msza Święta z Nowenną do NMP Nieustającej Pomocy
1. O zdrowie i potrzebne łaski dla Genowefy Wdowiak,
2. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę NMP i Św. Patronów dla Grażyny i jej Bliskich,
3. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza,
4. O Dary Ducha Św. za wstawiennictwem NMP,
5. O zdrowie dla Adama
CZWARTEK – 21 CZERWCA – Wsp. Św. Alojzego Gonzagi, Zakonnika
7.00 Dziękczynna za pierwszy rok posługi Nadzwyczajnego Szafarza Najświętszej Eucharystii z prośbą o dalsze łaski i błogosławieństwo, oraz dziękczynna za wspólnotę Siloe o obecność i moc Ducha Świętego i opiekę Bożej Matki
18.00 Dz-Bł. w 7.r.ur. Witolda Stefaniaka
PIĄTEK – 22 CZERWCA
8.00 W int. Dzieci i Młodzieży, Nauczycieli, Wychowawców, Katechetów, Pracowników Szkoły
18.00 Msza Święta Zbiorowa za Zmarłych z Koronką do Bożego Miłosierdzia
1. + Karol Obacz – w r.ur. ++ Dziadkowie: Katarzyna, Jan Obacz,
2. + Maria – w 24.r.śm., +Feliks – w 4.r.śm. Korzeniewicz, ++ z Rodziny,
3. + Roman Pronin – w 5.r.śm, ++ z Rodziny,
4.+ Jerzy Malicki – w 27.r.śm., ++ Maliccy, ++ Zapotoczni,
5. + Jan Szczepkowski,
6. + Irena Kamińska, + Władysław Wdowiak,
7. + Zbigniew Szpakowski – w 2.r.śm., + Kazimiera, +Feliks Pakuła
8. + Zbigniew – w 2.r.śm., + Halina, + Bernard Szpakowscy, ++ Szpakowscy ++ Czujko,
9. + Ks. Jan, + Ks. Paweł, + Ks. Eugeniusz, + Marian,
10. Dusze w czyśćcu cierpiące
SOBOTA – 23 CZERWCA
7.00 + Feliks Resiak
18.00 + Marianna, + Jan Abaszyn
NIEDZIELA – 24 CZERWCA – Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela
8.00 + Henryk Szmagliński – w 7.r.śm., + Anna, + Mikołaj, + Wacław Korzeniewicz
9.30 + Zygmunt Adamczewski – w 1.r.śm., ++ Adamczewscy, ++ Chmielewscy
11.00 + Mirosław Kowalski
12.30 Skrzynka + Jan Rychlik oraz o łaskę zdrowia dla Janiny
18.00 + Danuta Wójcicka
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)