Intencje Mszalne 25.02. - 04.03.2018 A.D.
NIEDZIELA – 25 LUTEGO – II Niedziela Wielkiego Postu
8.00 + Andrzej Możdżeń – w 7.r.śm.,
9.30 + Stanisława (f), + Mieczysław Łapczyńscy,
11.00 + Jan Boratyn – z racji ur., + Zofia Boratyn - w 12.r.śm.,
12.30 Skrzynka + Anna Miązek - 26.greg.
18.00 + Mirosław Kowalski
PONIEDZIAŁEK – 26 LUTEGO
7.00 + Anna Miązek – 27.greg.
18.00 + Nikodem Sołtysiak – 1.greg.
WTOREK – 27 LUTEGO
7.00 + Nikodem Sołtysiak – 2.greg.
16.30 Skrzynka + Anna Miązek - 28.greg.
18.00 + Marianna Gonczar, ++ Gonczar
ŚRODA – 28 LUTEGO
7.00 + Anna Miązek - 29.greg.
7.00 + Nikodem Sołtysiak - 3.greg
18.00 Msza Święta z Nowenną do NMP Nieustającej Pomocy
1. Dz-Bł. w 89.r.ur. Teresy Cichockiej,
2. Dz-Bł. w 18.r.ur. Michała o Bł. Boże i opiekę NMP i Św. Patronów,
3. Dz-Bł. w 28.r. ślubu Elżbiety i Ireneusza o łaski, Bł. Boże, opiekę NMP,
4. O Bł. Boże, łaski, opiekę NMP, zdrowie dla Członkiń VIII Róży Różańcowej i ich Rodzin
5. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę NMP i Św. Patronów dla Marii i Mateusza,
6. O Bł. Boże, łaski, dary Ducha Św. i wstawiennictwo i orędownictwo NMP,
7. O łaskę zdrowia dla Adama,
8. Dz-Bł. w 36. r.ur. Łukasza i w int. rodziny
CZWARTEK – 1 MARCA
7.00 + Nikodem Sołtysiak – 4.greg.
18.00 +Danuta Wójcicka - w 2.r.śm.
18.00 + Anna Miązek - 30.greg.
PIĄTEK – 2 MARCA
7.00 + Nikodem Sołtysiak – 5.greg.
18.00 Msza Święta zbiorowa za Zmarłych z Koronką do Bożego Miłosierdzia
1. + Kazimiera, + Antoni, + Leszek Słupińscy, + Teresa Ziemgowska,
2. + Edmund Spławski – w 20.r.śm.,
3. + Władysław Ruś – w 6.r.śm.,
4. + Krystyna Laszczko – w 3.r.śm.,
5. + Tomasz Branicki – w 3.r.śm.,
6. + Ludwik Burtny – w 30.d.p.p., 7. + Aniela Bogdanowska – w 30.d.p.p.,
8. + Mikołaj, + Jan, + Paweł, ++ Szczepkowscy, ++ Pietryszak,
9. + Kazimierz Duda – z racji ur., + Michał Duda
10. + Ks. Jan, + Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, + Marian
11. + Tadeusz Mandres - 4. r.śm. - od córki Iwony
SOBOTA – 3 MARCA
7.00 + Tadeusz Kowaliński – od Stowarzyszenia „Zaczynaj”
18.00 + Nikodem Sołtysiak – 6.greg.
NIEDZIELA – 4 MARCA – III Niedziela Wielkiego Postu
8.00 + Regina, + Adam Dzięgielewscy, + Maria Marczak, ++ z Rodziny,
9.30 + Stanisław, + Władysława Sochaccy,
11.00 + Nikodem Sołtysiak – 7.greg.
12.30 Skrzynka + Władysława Szczęśniak – w 8.r.śm.
18.00 + Maria, + Eugenia, + Aleksandra (f), + Józef, + Franciszek, Bronisław Czekaj
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)