Odeszli do Pana

+Ks. Jan Szczepańczyk  (ur. 15.06.1937 - zm. 10.05.2010) - Proboszcz w latach 1992 - 2010

+Ks. Eugeniusz Kawa  (ur. 24.12.1927 - zm. 26.03.1999) - Proboszcz w latach 1968 - 1992

+Ks. Paweł Karhanek  (ur. 11.01.1914 - zm. 24.10.1968) - Proboszcz w latach 1954 - 1968

+Ks. Józef Król  (ur. 30.03.1910 - zm. 14.08.1985) - Proboszcz w latach 1945 - 1954