OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – V Niedziela Wielkanocna 15.05.2022 r.

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:

- w poniedziałek 16.05. – święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika

2. Dzisiaj na Mszy Św. o godz. 11:00 dzieci z klas III przystąpią do I Komunii św. W białym tygodniu zapraszamy wszystkie dzieci na nabożeństwo majowe i Mszę świętą codziennie na godz. 17:45. Wręczenie obrazków odbędzie się w piątek na Mszy św. wieczornej.

3. Stowarzyszenie „Zaczynaj” informuje, że podczas ubiegłotygodniowej kwesty przeznaczonej na dalszą renowację naszej świątyni, zwłaszcza na odnowienie witraży w prezbiterium oraz z wpłat na konto remontowe parafii i konto stowarzyszenia zebrano 3503,01 zł. Bóg zapłać za wspieranie tego szczytnego celu.

4. Na Nabożeństwa Majowe zapraszamy codziennie o 17:45. Środowa nowenna do MB Nieustającej Pomocy oraz piątkowa Koronka do Bożego Miłosierdzia w miesiącu maju połączone będą z Nabożeństwem Majowym.

5. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych Łask. Za wszelkie przejawy życzliwości i ofiary – Serdeczne Bóg Zapłać.