Różaniec do Granic

Przypominamy, że 7 października tego roku, będzie miała miejsce ogólnopolska inicjatywa „Różaniec do Granic”. Jej celem jest podjęcie ogólnopolskiej modlitwy różańcowej przez osoby zebrane wzdłuż granic naszego kraju, w intencji Polski i całego świata.

Od godz. 14.00 tego dnia w naszym kościele będzie trwała również modlitwa różańcowa przed Najświętszym Sakramentem dla tych, którzy nie będą mogli udać się na granicę naszej Ojczyzny, a chcieliby w modlitwie jednoczyć się ze wszystkimi zebranymi na jej granicach.

Tego dnia również nie będzie dodatkowego Nabożeństwa Różańcowego przed wieczorną Mszą Św.

Nasza Parafia organizuje wyjazd do Siekierek, by uczestniczyć w tej modlitwie i koronacji wizerunku NMP Nadodrzańskiej Królowej Pokoju. Wyjazd w sobotę z Placu Wolności o 9.00. Koszt w zależności od ilości uczestników wahać się będzie w granicach 20 zł.