INTENCJE MSZALNE 26.06.2022 r. – 03.07.2022 r.-do usunięcia

INTENCJE MSZALNE  26.06.2022 r. – 03.07.2022 r.

 

NIEDZIELA – 26 CZERWCA – XIII Niedziela Zwykła

  8.00  +Włodzimierz Kot (12 r. śm.)

  9.30  + Piotr Zienkiewicz (30 greg.)

11.00  +Jan Piróg (int. z racji imienin)

12.30 Skrzynka +Jan i Janina Rychlik

18.00  +Karol Obacz (int. z racji urodzin), ++zm. Dziadkowie: Jan i Katarzyna Obacz

 

PONIEDZIAŁEK – 27 CZERWCA

18.00  +Zofia Roszak (24 r. śm.)

 

WTOREK – 28 CZERWCA - św. Ireneusza

18.00  +Stefania i Mateusz Głuszczak

 

ŚRODA – 29 CZERWCA - uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła

18.00 Msza Święta z Nowenną do NMP Nieustającej Pomocy 1. O zdrowie, Boże bł. i opiekę MB dla Piotra z ok. imienin, Pawła z ok. urodzin oraz Marcina z ok. rocznicy ślubu z Rodziny Zajkowskich, 2. O Boże bł. i opiekę MB dla nowoochrzczonego Szymona, 3. O zdrowie i opiekę MB dla Aleksa, 4. O zdrowie i opiekę MB dla Szymona, 5. O łaskę zdrowia i opiekę MB dla Oliwii, 6. O łaskę zdrowia dla Adama, 7. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę MB dla Grażyny i Jej Bliskich, Bożeny oraz Marii, 8. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza, 9. O Dary Ducha Św. przez wstawiennictwo NMP

 

CZWARTEK – 30 CZERWCA

18.00  +Zofia Wołk (22 r. śm.), ++zm. z Rodzin Wołk i Żylińskich

 

PIĄTEK – 1 LIPCA - św. Ottona

18.00 Msza Święta zbiorowa za Zmarłych z Koronką do Bożego Miłosierdzia   1. +Marian Bogucki (int. z racji imienin), 2. +Józefa Morawa (1 r. śm.), Regina Pasińska zd. Morawa (1 r. śm.), Zygmunt Morawa (11 r. śm.), Klara Świerszcz (4 r. śm.), Sidonia i Stefan Świerszcz (w rocz. śm.), 3. +Władysława Nowicka, 4. +Cecylia Rodak (int. od II Róży ŻR), 5. +Halina Staniszewska (int. od Łucji), 6. +Stefan Wereśniak (22 r. śm.), ++zm. z Rodzin Wereśniak i Kotlarz, 7. +Halina Przeździak (22 r. śm.), ++zm. z Rodzin Przeździak, Dołęgowskich i Zielińskich, 8. +Mieczysław, Józef, Henryk, Kazimierz, Henryk, Maria, Krystyna, Maria i ++zm. z Rodziny, 9. +Jadwiga Sztuk (47 r. śm.), Stanisław Winnik (31 r. śm.), ++zm. z Rodzin Sztuk i Winnik, 10. +Ks. Jan, +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, +Marian, ++Kapłani pracujący w naszej Parafii, 11. Dusze w czyśćcu cierpiące

 

SOBOTA – 2 LIPCA

18.00 +Teresa (26 r. śm.), Krzysztof (15 r. śm.) Szlezingier i ++zm. z Rodziny

 

NIEDZIELA – 3 LIPCA – XIV Niedziela Zwykła

  8.00  +Gertruda, Władysław, Janina, Henryk Ławniczak, Franciszka, Grzegorz, Krystyna, Maria, Wanda Lipińscy, Jan i Mariola Jaroszonek

  9.30  +Eugenia, Jan i Małgorzata Kryśków

11.00  +Mieczysława Woźnicka (18 r. śm.), Tadeusz Konik, Stanisław Woźnicki

12.30 Skrzynka +Henryka i Piotr Bosowscy, Henryk Cioch

18.00  +Anastazja Sochacka (5 r. śm.)