NTENCJE MSZALNE  19.06.2022 r. – 26.06.2022 r.-do usunięcia

INTENCJE MSZALNE  19.06.2022 r. – 26.06.2022 r.

 

NIEDZIELA – 19 CZERWCA – XII Niedziela Zwykła

  8.00  +Marianna Dulemba (1 r. śm.)

  9.30  +Maciej Zubik

11.00  +Piotr Zienkiewicz (23 greg.)

12.30 Skrzynka +Jan, Józefa i Władysław Majchrzak, Danuta Baluk, Irena Gwiazda, Adam i Jadwiga Kuczyńscy

18.00  +Władysław (4 r. śm.), Bronisława i Jan Samoćko

 

PONIEDZIAŁEK – 20 CZERWCA

  7.00  +Piotr Zienkiewicz (24 greg.)

18.00  +Wacław Sieniuć (1 r. śm.)

 

WTOREK – 21 CZERWCA - św. Alojzego Gonzagi

  7.00  Dz-bł. w int. Witolda Stefaniaka z racji 11 r. ur.

18.00  +Piotr Zienkiewicz (25 greg.)

 

ŚRODA – 22 CZERWCA

  7.00  +Piotr Zienkiewicz (26 greg.)

18.00 Msza Święta z Nowenną do NMP Nieustającej Pomocy 1. Dz-bł. z prośbą o łaski i dobre owoce dla Kręgu Biblijnego Siloe, 2. Dziękczynna za posługę Nadzwyczajnych Szafarzy Najświętszej Eucharystii, 3. O zdrowie dla Piotra, 4. O Boże bł. i potrzebne łaski dla ofiarodawców na ołtarz przy ul. Armii Krajowej, Szkolnej, Kościuszki i Placu Wolności, 5. Dz-bł. z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski i Boże bł. dla Dawida (int. od Matki), 6. O Boże bł., opiekę MB i zdrowie dla członkiń VIII Róży ŻR, 7. O zdrowie i opiekę MB dla Aleksa, 8. O zdrowie i opiekę MB dla Szymona, 9. O łaskę zdrowia i opiekę MB dla Oliwii, 10. O łaskę zdrowia dla Adama, 11. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę MB dla Grażyny i Jej Bliskich, Bożeny oraz Marii, 12. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza, 13. O Dary Ducha Św. przez wstawiennictwo NMP

 

CZWARTEK – 23 CZERWCA - uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

  7.00  +Tadeusz Kosenda, Marian Stefaniak (int. z racji Dnia Ojca)

18.00  +Piotr Zienkiewicz (27 greg.)

 

PIĄTEK – 24 CZERWCA - uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

  7.00  +Piotr Zienkiewicz (28 greg.)

18.00 Msza Święta zbiorowa za Zmarłych z Koronką do Bożego Miłosierdzia 1. +Feliks Resiak, 2. +Józef Przybyła, 3. +Jerzy Malicki i ++zm. z Rodzin Malickich i Zapotocznych, 4. +Leopold Łochowski (1 r. śm.), 5. +Maria (28 r. śm.), Feliks (8 r. śm.) Korzeniewicz i ++zm. z Rodz., 6. +Jan, Wanda Piróg, Jan Maruszczak, 7. +Barbara Reszczyńska (30 d. p.p.), 8. +Gizela Wójcik (30 d. p.p.), 9. +Leokadia i Stanisław Juszko, ++zm. z Rodzin Szlendaków i Chojaków, 10. +Marian Bogucki (int. z racji Dnia Ojca), 11. +Jan (20 r. śm.), Tadeusz, Janina i Tadeusz Kanclerz, 12. +Paweł Szczepkowski (w rocz. śm.), 13. +Henryka Pelczyńska i ++zm. z Rodziny, 14. +Piotr, Czesław, Agata Szczechowicz, Elżbieta i Stefan Konopniccy, Antonina Wybraniec-Juszko, ++zm. z Rodzin Szczechowiczów, Konopnickich, Podgórskich, Wierzbickich, Kucharskich i Najmrodzkich, 15. +Adam (1 r. śm.) i Irena Sześciel, 16. +Zbigniew (6 r. śm.), Wanda, Halina i Bernard Szpakowscy, 17. ++zmarłe Członkinie VIII Róży ŻR, 18. +Dariusz Zięba ++zm. z Rodzin Kilian i Niciejewskich, 19. +Ks. Jan, +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, +Marian, ++Kapłani pracujący w naszej Parafii, 20. Dusze w czyśćcu cierpiące

 

SOBOTA – 25 CZERWCA - Niepokalanego Seca NMP

  7.00  +Danuta Wójcicka

18.00 +Piotr Zienkiewicz (29 greg.)

 

NIEDZIELA – 26 CZERWCA – XIII Niedziela Zwykła

  8.00  +Włodzimierz Kot (12 r. śm.)

  9.30  + Piotr Zienkiewicz (30 greg.)

11.00  +Jan Piróg (int. z racji imienin)

12.30 Skrzynka +Jan i Janina Rychlik

18.00  +Karol Obacz (int. z racji urodzin), ++zm. Dziadkowie: Jan i Katarzyna Obacz