Paczuszka dla maluszka

       

Fundacja Małych Stópek zaprasza do udziału w świątecznej zbiórce artykułów higienicznych „Paczuszka dla Maluszka”, dla dzieci w domach samotnej matki, domach dziecka i hospicjach dla dzieci w całej Polsce.

W inicjatywę można włączyć się:

  • Przygotowując paczkę z artykułami higienicznymi i zostawiając pod choinką, która bierze udział w akcji. W twoim imieniu ofiarujemy ja potrzebującym dzieciom z najbliższego Domu Samotnej Matki lub Domu Dziecka,

albo

  • Przesyłając na konto Fundacji darowiznę, która pozwoli sporządzić nam paczuszkę dla jednego, potrzebującego maluszka.

 

Fundacja Małych Stópek ul. Świętego Ducha 9

70 – 205 Szczecin, KRS: 0000417099,

Nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

Tytułem DAROWIZNA PACZUSZKA

www.paczuszkadlamaluszka.pl

 

Pamiętaj. Każdą darowiznę finansową, przekazaną na rzecz Fundacji Małych Stópek można odliczyć od dochodu.

Ewa Denisewicz