INTENCJE MSZALNE  06.10. – 13.10.2019 r.-do usunięcia

INTENCJE MSZALNE  06.10. – 13.10.2019 r.

NIEDZIELA – 6 PAŹDZIERNIKA – XXVII Niedziela Zwykła 
  8.00  +Bolesław Lener, ++zm. z Rodziny Lener
  9.30  +Julianna, +Andrzej Jabłońscy, ++zm. z Rodziny
11.00  +Aleksandra, +Maria, +Eugenia, +Franciszek, +Bronisław, Józef Czekaj, +Maria, +Antoni, Stanisław Kuchcińscy
12.30 Skrzynka +Ignacy, +Marianna, +Władysław Zuchora
18.00  +Ewa Jaworska, ++zm. z Rodzin Bonk, Jaworskich i Brzezińskich

 

PONIEDZIAŁEK – 7 PAŹDZIERNIKA – NMP Różańcowej
  7.00  ++Rodzice: Stanisław i Zofia, ++Rodzeństwo
18.00  +Stanisława, +Antoni, +Marian, +Zygmunt Sidorowicz

 

WTOREK – 8 PAŹDZIERNIKA 
  7.00  -
18.00  Z okazji urodzin Marka, o zdrowie, Błogosławieństwo Boże i Opiekę Matki Bożej (int. od Mamy)

 

ŚRODA – 9 PAŹDZIERNIKA 
  7.00  +Andrzej Sobania (7 r. śm.)
18.00  

1. O łaskę zdrowia, Bł. Boże, potrzebne łaski, opiekę NMP dla Zuzanny i Wiktorii,

2. Dz-bł. w intencji nowoochrzczonego Natana i jego rodziny,

3. O siłę w walce z chorobą dla Lidii i Zdzisławy i całej rodziny

4. O udaną operację dla Henryka, o siły w walce z chorobą i opiekę Matki Bożej,

5. O łaskę zdrowia dla Adama

6. O łaskę zdrowia dla Anny Bednarczyk,

7..O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę NMP dla Grażyny i Jej Bliskich oraz dla Izabeli i Bożeny,

8. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza,

9. O Dary Ducha Św. przez wstawiennictwo NMP


CZWARTEK – 10 PAŹDZIERNIKA
  7.00 -
18.00  +Wiesław Baj (34 r. śm.)

 

PIĄTEK – 11 PAŹDZIERNIKA   
7.00 -
18.00  

1. +Kazimierz Wołk,

2. +Grzegorz Szondelmajer (20 r. śm.), +Jan, +Florentyna Drapała, +Stanisław, +Genowefa Kotlarz,

 3. +Janina Buśko (30 d. p.p.), +Roman Buśko,

4. +Stanisław Krzysztof Bąblewski,

5. +Edward Procyk,

6. +Stefania Ochyra,

7. +Marian Gruszczyński, +Zofia, +Piotr, +Józef Molka, +Grzegorz Szondelmajer,

8. +Ks. Jan, +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, +Marian, ++Kapłani pracujący w naszej Parafii,

9. Dusze w czyśćcu cierpiące


SOBOTA – 12 PAŹDZIERNIKA 
  7.00 +Maria Sobczyk, +Helena, +Kazimierz, +Michał Zalescy
18.00 +Franciszka Dzido (19 r. śm.), +Edward Dzido

 

NIEDZIELA – 13 PAŹDZIERNIKA – XXVIII Niedziela Zwykła 
  8.00  +Małgorzata Kryśków
  9.30  +Jerzy Derwich (4 r. śm.)
11.00  Dz-bł. w 50 r. ślubu Leokadii i Henryka Światłowskich
12.30 Skrzynka +Jacek Pieczonka (3 r. śm.)
18.00  +Teresa, +Mikołaj Bezkorowajny, ++ich Rodzice i Rodzeństwo