OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 21.04.2024 r.

IV Niedziela Wielkanocna

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:
    - we wtorek 23.04 – uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika, głównego patrona Polski
    - w czwartek 25.04 – święto św. Marka Ewangelisty
  1. Stowarzyszenie „Zaczynaj” informuje, że podczas ubiegłotygodniowej kwesty przeznaczonej na dalszą renowację naszej świątyni oraz z wpłat na konto remontowe parafii i konto stowarzyszenia zebrano 3 629,71 zł i 10 €. Bóg zapłać za wspieranie tego szczytnego celu.
  1. Nasza Parafia organizuje jesienną autokarową pielgrzymkę trasą: Wambierzyce, Kalwaria Zebrzydowska, Łagiewniki, Rynek w Krakowie, Częstochowa w terminie 25-28.09.2024 r. Koszt pielgrzymki wynosi 650 zł. Należność należy wpłacić: połowę do końca czerwca, drugą połowę do końca sierpnia. Koszt obejmuje przejazd autokarem, ubezpieczenie, trzy noclegi i jedno śniadanie. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym.
  1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych Łask. Za wszelkie przejawy życzliwości i ofiary – Serdeczne Bóg Zapłać.
  1. W minionym tygodniu odeszła do Pana: +Izabela Drzażdżewska. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…