OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 07.04.2024 r.

Niedziela Miłosierdzia Bożego

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:
    - w poniedziałek 08.04. - Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, która została przeniesiona z dnia 25.03. ze względu na Święta Wielkanocne
  1. Dziś przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego, która kończy Oktawę Wielkanocy, czyli jedną wielką trwającą nieprzerwanie osiem dni Uroczystość Zmartwychwstania. Jest to też pierwsza niedziela miesiąca, więc na zakończenie każdej Mszy św. kłaniamy się przed Najświętszym Sakramentem i odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Po Mszy św. o godz. 11:00 nastąpi zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  1. W przyszłą, drugą niedzielę miesiąca Stowarzyszenie „Zaczynaj” przeprowadzi comiesięczną kwestę na dalszą renowację naszej świątyni. Za wspieranie tego dzieła składamy serdeczne Bóg zapłać.
  1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych Łask. Za wszelkie przejawy życzliwości i ofiary – Serdeczne Bóg Zapłać.
  1. W minionym tygodniu odeszła do Pana: + Agnieszka Homik. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…