OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 10.03.2024 r.

IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj Stowarzyszenie „Zaczynaj” prowadzi comiesięczną kwestę na dalszą renowację naszej świątyni. Za wspieranie tego dzieła składamy serdeczne Bóg zapłać.
  1. Spotkanie organizacyjne przygotowujące do obchodów Triduum Paschalnego odbędzie się w najbliższą środę 13.03. o godz. 19:00 na plebanii. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby aktywnie włączyć się w liturgię tych dni świątecznych.
  1. W następną niedzielę 17.03. rozpoczynamy parafialne i szkolne Rekolekcje Wielkopostne, które zakończą się w środę 20.03. Rekolekcje wygłoszą Ojcowie Oblaci Maryi Niepokalanej z Gorzowa Wielkopolskiego.
  1. Przy wyjściach z kościoła można zabrać torby charytatywne Caritas, na których są zapisane istotne informacje o produktach, które można ofiarować najuboższym z naszej parafii. Prosimy, aby wypełnione torby składać w zakrystii.
  1. W Wielkim Poście zapraszamy na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek o 17:00 dla uczniów Zespołu Szkół, a o 17:30 dla dorosłych. Na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym zapraszamy w każdą niedzielę o 17:15. Na Gorzkich Żalach zbierać będziemy ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Ofiary na kwiaty można również składać do skarbony wystawionej przed ołtarzem.
  1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych Łask. Za wszelkie przejawy życzliwości i ofiary – Serdeczne Bóg Zapłać.
  1. W minionym tygodniu odszedł do Pana: +Stanisław Nowakowski. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…