OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 04.02.2024 r.

V Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:
    - w poniedziałek 05.02. – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy – tego dnia możemy przynieść do kościoła do poświęcenia chleb, który przechowywany w domach ma moc ustrzec od pożaru
    - we wtorek 06.02. – wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników
    - w sobotę 10.02. – wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy
  1. Dziś przypada pierwsza niedziela miesiąca. Na zakończenie każdej Mszy św. kłaniamy się przed Najświętszym Sakramentem. Po Mszy św. o godz. 11:00 nastąpi zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  1. Zapraszamy na Mszę św. i spotkanie formacyjne młodzież, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w tym roku szkolnym. Msza św. i spotkanie odbędą się we wtorek 06.02. o godz. 18:00 w kościele.
  1. W przyszłą, drugą niedzielę miesiąca Stowarzyszenie „Zaczynaj” przeprowadzi comiesięczną kwestę na dalszą renowację naszej świątyni. Za wspieranie tego dzieła składamy serdeczne Bóg zapłać.
  1. W następną niedzielę na Mszy św. o godz. 9:30 odbędzie się poświęcenie Pisma Świętego dzieciom przygotowującym się do I Komunii św.
  1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych Łask. Za wszelkie przejawy życzliwości i ofiary – Serdeczne Bóg Zapłać.