OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 21.01.2024 r.

III Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:
    - w środę 24.01. – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła
    - w czwartek 25.01. – święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła
    - w piątek 26.01. – wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów
  1. Stowarzyszenie „Zaczynaj” informuje, że podczas ubiegłotygodniowej kwesty przeznaczonej na dalszą renowację naszej świątyni oraz z wpłat na konto remontowe parafii i konto stowarzyszenia zebrano 3198,82 zł. Bóg zapłać za wspieranie tego szczytnego celu.
  1. W czasie ferii zimowych Msze św. w dni powszednie sprawujemy w poniedziałek, wtorek, czwartek i sobotę o godz. 7:00, natomiast w środę jest Msza św. z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy o godz. 9:00, a w piątek także o 9:00 Msza św. z Koronką do Miłosierdzia Bożego w intencji naszych bliskich zmarłych (w środę i piątek nie ma Mszy św. o 7:00).
  1. W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską – kolędę. W tym roku kolędę przyjęło w swoim domu 550 rodzin a modliło się  na spotkaniu kolędowym w kościele 45 rodzin. Serdeczne Bóg zapłać za Waszą życzliwość, zaufanie do duszpasterzy, wszelkie cenne uwagi i sugestie oraz za złożone ofiary. Ofiary składane przy okazji kolędy są przeznaczone w 1/3 na potrzeby diecezjalne, w 1/3 na potrzeby naszej parafii, a pozostała część na rzecz księży posługujących w parafii i ich działalność duszpasterską.
  1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych Łask. Za wszelkie przejawy życzliwości i ofiary – Serdeczne Bóg Zapłać.