OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 14.01.2024 r.

II Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:
    - w środę 17.01. – wspomnienie św. Antoniego, opata
    - w piątek 19.01. – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
  1. Dzisiaj Stowarzyszenie „Zaczynaj” prowadzi comiesięczną kwestę na dalszą renowację naszej świątyni. Za wspieranie tego dzieła składamy serdeczne Bóg zapłać.
  1. W czasie ferii zimowych Msze św. w dni powszednie sprawujemy w poniedziałek, wtorek, czwartek i sobotę o godz. 7:00, natomiast w środę jest Msza św. z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy o godz. 9:00, a w piątek także o 9:00 Msza św. z Koronką do Miłosierdzia Bożego w intencji naszych bliskich zmarłych (w środę i piątek nie ma Mszy św. o 7:00).
  1. W tym tygodniu kończy się tegoroczna wizyta duszpasterska – kolęda.
    W poniedziałek 15.01. od godz. 15:00 będą uzupełnienia, tzn. odwiedzimy wszystkich którzy dostarczyli zaproszenia, a nie mogli przyjąć kolędy w wyznaczonym dla danej ulicy terminie.
    We wtorek o godz. 17:00 odbędzie się spotkanie w kościele dla wszystkich osób z całej naszej parafii, które chcą spotkać się na wspólnym kolędowaniu, a nie przyjmowały kolędy w swoim domu.
  1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych Łask. Za wszelkie przejawy życzliwości i ofiary – Serdeczne Bóg Zapłać.
  1. W minionym tygodniu odeszli do Pana: +Zenona Kubiaczyk, +Barbara Binkowska, +Bogusław Jędrzejewski.
    Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…