OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 12.11.2023 r.

XXXII Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:
    - w poniedziałek 13.11. – wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników polskich
    - w piątek 17.11. – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy
    - w sobotę 18.11. – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy
  1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 9:30 odbędzie się poświęcenie książeczek do nabożeństwa dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św.
  1. Dzisiaj Stowarzyszenie „Zaczynaj” prowadzi comiesięczną kwestę na dalszą renowację naszej świątyni. Za wspieranie tego dzieła składamy serdeczne Bóg zapłać.
  1. W środy zapraszamy na Mszę św. z nowenną do MB Nieustającej Pomocy na godz. 18:00, a w piątki polecamy Miłosierdziu Bożemu naszych zmarłych w modlitwie wypominkowej z Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:30.
  1. Nabożeństwa wypominkowe odprawiane są codziennie o godz. 17:30.
  1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych Łask. Za wszelkie przejawy życzliwości i ofiary – Serdeczne Bóg Zapłać.