OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 10.09.2023 r.

XXIII Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:
    - w środę 13.09. – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła
    - w czwartek 14.09 - święto Podwyższenia Krzyża Świętego
    - w piątek 15.09. - wspomnienie NMP Bolesnej
    - w sobotę 16.09. - wspomnienie św. Korneliusza papieża i Cypriana biskupa, męczenników
  1. W dzisiejszą niedzielę Stowarzyszenie „Zaczynaj” prowadzi comiesięczną kwestę na dalszą renowację naszej świątyni. Za wspieranie tego dzieła składamy serdeczne Bóg zapłać.
    Dzisiaj na Mszy św. o godz. 9:30 odbędzie się poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych.
  1. Zapraszamy na Mszę św. i spotkanie organizacyjno-formacyjne młodzież klas VI, VII i VIII szkoły podstawowej, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w naszej parafii. Msza św. i spotkanie odbędą się we wtorek 12.09. o godz. 18:00 w kościele.
  1. Zapraszamy na Mszę św. i spotkanie organizacyjne wszystkich rodziców bądź prawnych opiekunów dzieci klas III szkoły podstawowej, które przygotowują się do przyjęcia I Komunii św. w naszej parafii. Msza św. i spotkanie odbędą się w piątek 15.09. po Mszy św. o godz. 18:00 w kościele.
  1. Spotkanie organizacyjne dla wszystkich udających się na tegoroczną autokarową pielgrzymkę na Jasną Górę z naszą parafią odbędzie się w następną niedzielę 17.09. po Mszy św. o godz. 11:00.
  1. W minionym tygodniu odeszła do Pana: +Helena MalickaWieczny odpoczynek racz jej dać Panie…
  1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych Łask. Za wszelkie przejawy życzliwości i ofiary – Serdeczne Bóg Zapłać.