OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 03.09.2023 r.

XXII Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:
    - w piątek 08.09. – święto Narodzenia NMP, tradycyjnie nazywane świętem Matki Bożej Siewnej, tego dnia na Mszy św. o godz. 18:00 nastąpi poświęcenie ziarna i nasion.
  1. Dziś przypada pierwsza niedziela miesiąca, na zakończenie każdej Mszy św. kłaniamy się przed Najświętszym Sakramentem, aby przyzywać łask Bożych na nowy rok szkolny i katechetyczny. Po Mszy św. o godz. 11:00 nastąpi zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  1. Jutro - 04.09. rozpoczynamy nowy Rok Szkolny. Serdecznie zapraszamy na Mszę św. w intencji dzieci, młodzieży i pracowników oświaty o godz. 9:00. Przed Mszą św. i w jej trakcie będzie możliwość przystąpienia do sakramentu spowiedzi. Tego dnia nie będzie Mszy św. o godz. 7:00.
  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca, tego dnia o godz. 17:30 będzie półgodzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy.
  1. W przyszłą, drugą niedzielę miesiąca Stowarzyszenie „Zaczynaj” przeprowadzi comiesięczną kwestę na dalszą renowację naszej świątyni. Za wspieranie tego dzieła składamy serdeczne Bóg zapłać.
    W następną niedzielę na Mszy św. o godz. 9:30 odbędzie się poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych.
  1. Skrzynka: w każdy wtorek września spotykamy się na Mszy św. o 16:30
  1. W minionym tygodniu odeszli do Pana: +Janusz Rość i +Jadwiga KozubWieczny odpoczynek racz im dać Panie…
  1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych Łask. Za wszelkie przejawy życzliwości i ofiary – Serdeczne Bóg Zapłać.