OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 16.07.2023 r.

XV Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:
    - w sobotę 22.07. – wspomnienie św. Marii Magdaleny
  1. Stowarzyszenie „Zaczynaj” informuje, że podczas ubiegłotygodniowej kwesty przeznaczonej na dalszą renowację naszej świątyni, zwłaszcza na pokrycie kosztów odnowienia witraży w nawie głównej oraz z wpłat na konto remontowe parafii i konto stowarzyszenia zebrano 3090,86 zł. Bóg zapłać za wspieranie tego szczytnego celu.
  1. Od następnej niedzieli obchodzić będziemy tzw. Tydzień Św. Krzysztofa, w którym szczególną modlitwą otoczymy kierowców i podróżujących. Dlatego w przyszłą niedzielę ofiarami do puszek będziemy mogli wspomóc zakup środków transportu dla misjonarzy w ramach akcji „1 grosz za 1 szczęśliwie przejechany kilometr”.
  1. W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00 na placu przy krzyżu misyjnym nastąpi odsłonięcie i poświęcenie pomnika upamiętniającego ofiary Rzezi Wołyńskiej.
  1. Do sakramentu spowiedzi można przystąpić w dni powszednie przed wieczorną Mszą św.
  1. Parafia w Mielęcinie organizuje autokarową pielgrzymkę do Włoch w terminie 9-16.10.2023. Szczegóły w zakrystii i na tablicy ogłoszeń.
  1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych Łask. Za wszelkie przejawy życzliwości i ofiary – Serdeczne Bóg Zapłać.