OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 18.06.2023 r.

XI Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:
    - w środę 21.06. – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika
    - w sobotę 24.06. – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela
  1. Stowarzyszenie „Zaczynaj” informuje, że podczas ubiegłotygodniowej kwesty przeznaczonej na dalszą renowację naszej świątyni, zwłaszcza na odnowienie witraży oraz z wpłat na konto remontowe parafii i konto stowarzyszenia zebrano 4354,80 zł. Bóg zapłać za wspieranie tego szczytnego celu.
  1. W najbliższy piątek 23.06. na Mszy św. o godz. 7:00 pomodlimy się za dzieci, młodzież i nauczycieli z okazji zakończenia roku szkolnego. Zapraszamy tych wszystkich, którzy chcą podziękować Panu Bogu za miniony rok szkolny i poprosić o łaskę bezpiecznego przebiegu letniego wypoczynku. W czasie Mszy św. będzie okazja do spowiedzi.
  1. W przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć organizację letniego wypoczynku przez Caritas dla dzieci i młodzieży z rodzin wielodzietnych, ubogich i zagrożonych patologią.
  1. Spotkanie organizacyjne dla osób udających się na lipcową pielgrzymkę do Medjugorie i na Bałkany odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00.
  1. Na Nabożeństwa Czerwcowe zapraszamy codziennie o godz. 17:45. Środowa nowenna do MB Nieustającej Pomocy oraz piątkowa Koronka do Bożego Miłosierdzia w miesiącu czerwcu połączone będą z Nabożeństwem Czerwcowym.
  1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych Łask. Za wszelkie przejawy życzliwości i ofiary – Serdeczne Bóg Zapłać.