OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 21.05.2023 r.

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:
    - w środę 24.05. – wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych
    - w piątek
    26.05. – wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezbitera
  1. Stowarzyszenie „Zaczynaj” informuje, że podczas ubiegłotygodniowej kwesty przeznaczonej na dalszą renowację naszej świątyni, zwłaszcza na odnowienie witraży oraz z wpłat na konto remontowe parafii i konto stowarzyszenia zebrano 3924,20 zł i 50 lei rumuńskich. Bóg zapłać za wspieranie tego szczytnego celu.
  1. Na Nabożeństwa Majowe zapraszamy codziennie na godz. 17:45. Środowa nowenna do MB Nieustającej Pomocy oraz piątkowa Koronka do Bożego Miłosierdzia w miesiącu maju połączone będą z Nabożeństwem Majowym.
  1. Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego odmawiamy codziennie do soboty włącznie w ramach nabożeństw majowych.
  1. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy Okres Wielkanocny.
  1. W minionym tygodniu odeszli do Pana: +Bronisława Olejnik i +Henryk Chmielecki. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
  1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych Łask. Za wszelkie przejawy życzliwości i ofiary – Serdeczne Bóg Zapłać.