OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 14.05.2023 r.

VI Niedziela Wielkanocna

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:
    - we wtorek 16.05. – święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika
  1. Dzisiaj na Mszy Św. o godz. 11:00 dzieci z klas III przystąpią do I Komunii św. W białym tygodniu zapraszamy wszystkie dzieci na nabożeństwo majowe i Mszę świętą codziennie na godz. 17:45. Wręczenie obrazków odbędzie się w piątek na Mszy św. wieczornej.
  1. Dzisiaj Stowarzyszenie „Zaczynaj” prowadzi comiesięczną kwestę na dalszą renowację naszej świątyni, zwłaszcza na odnowienie witraży w nawie głównej. Za wspieranie tego dzieła składamy serdeczne Bóg zapłać.
  1. W najbliższy czwartek 18.05. o godz. 16:00 bp Krzysztof Białasik z diecezji Oruro w Boliwii udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii i z parafii w Batowie.
  1. W najbliższy piątek rozpoczniemy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, którą odmawiać będziemy w ramach nabożeństw majowych.
  1. W następną niedzielę 21.05. będziemy obchodzili uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  1. Na Nabożeństwa Majowe zapraszamy codziennie na godz. 17:45. Środowa nowenna do MB Nieustającej Pomocy oraz piątkowa Koronka do Bożego Miłosierdzia w miesiącu maju połączone będą z Nabożeństwem Majowym.
  1. W minionym tygodniu odeszli do Pana: +Bronisław Krzaczkowski i +Piotr Zajkowski. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
  1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych Łask. Za wszelkie przejawy życzliwości i ofiary – Serdeczne Bóg Zapłać.