OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 07.05.2023 r.

V Niedziela Wielkanocna

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:
    - w poniedziałek 08.05. – uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski
    - w sobotę 13.05. – wspomnienie dowolne NMP z Fatimy
  1. Dziś przypada pierwsza niedziela miesiąca. Na zakończenie każdej Mszy św. kłaniamy się przed Najświętszym Sakramentem i odmawiamy litanię loretańską do NMP. Nie będzie dziś dodatkowego nabożeństwa Majowego o 17:45. Po Mszy św. o godz. 11:00 nastąpi zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  1. Na Nabożeństwa Majowe zapraszamy codziennie na godz. 17:45 oprócz dzisiejszej niedzieli. Środowa nowenna do MB Nieustającej Pomocy oraz piątkowa Koronka do Bożego Miłosierdzia w miesiącu maju połączone będą z Nabożeństwem Majowym.
  1. W przyszłą niedzielę 14.05. na Mszy Św. o 11:00 przeżyjemy Uroczystość Pierwszej Komunii Św. dzieci z klas trzecich z naszej Parafii. (W związku z tym niedzielna Msza św. w Skrzynce w następnym tygodniu będzie odprawiona wyjątkowo o godz. 13:00.)
  1. W przyszłą, drugą niedzielę miesiąca Stowarzyszenie „Zaczynaj” przeprowadzi comiesięczną kwestę na dalszą renowację naszej świątyni, na pokrycie kosztów odnowienia witraży w nawie głównej. Za wspieranie tego dzieła składamy serdeczne Bóg zapłać.
  1. W minionym tygodniu odeszli do Pana: +Czesław Łysy i +Krystyna Bąblewska. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
  1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych Łask. Za wszelkie przejawy życzliwości i ofiary – Serdeczne Bóg Zapłać.