OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 12.02.2023 r.

VI Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:
    - we wtorek 14.02. – święto św. Cyryla i Metodego, patronów Europy
  1. Dzisiaj Stowarzyszenie „Zaczynaj” prowadzi comiesięczną kwestę na dalszą renowację naszej świątyni, zwłaszcza na odnowienie witraży. Za wspieranie tego dzieła składamy serdeczne Bóg zapłać.
  1. W dzisiejszą niedzielę na Mszy św. o godz. 9:30 odbędzie się poświęcenie Pisma Świętego dzieciom przygotowującym się do I Komunii św.
  1. W czasie ferii zimowych, tj. od poniedziałku 13.02 do soboty 25.02. w tygodniu nie będzie Mszy św. o godz. 7:00.
  1. W następną niedzielę będzie prowadzona zbiórka do puszek Caritas na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii.
  1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych Łask. Za wszelkie przejawy życzliwości i ofiary – Serdeczne Bóg Zapłać.