OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 29.01.2023 r.

IV Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:
    - we wtorek 31.01. – wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera
  1. Od poniedziałku wracamy do sprawowania Mszy świętych w tygodniu o godz. 18:00.
  1. W czwartek obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane w polskiej tradycji świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. sprawowane są o godz. 10:00 i 18:00, a w Skrzynce o godz. 16:30; na Msze święte przynosimy gromnice, które zostaną poświęcone. Tego dnia kończymy śpiew kolęd i zdejmujemy bożonarodzeniowe dekoracje w naszym kościele.
  1. Za tydzień przypada pierwsza niedziela miesiąca. Na zakończenie każdej Mszy św. pokłonimy się przed Najświętszym Sakramentem. Po Mszy św. o godz. 11:00 nastąpi zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy czwartek o godz. 17:30 będzie półgodzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w piątek od godz. 8:30. Spowiedź pierwszopiątkowa przed poranną Mszą św. oraz od godz. 17:00. Zapraszamy na nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca na godz. 17:00.
  1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych Łask. Za wszelkie przejawy życzliwości i ofiary – Serdeczne Bóg Zapłać.