OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 15.01.2023 r.

II Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:
    - we wtorek 17.01. – wspomnienie św. Antoniego, opata
    - we czwartek 19.01. – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
    - w sobotę 21.01. – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy
  1. W dzisiejszą niedzielę na Mszy św. o godz. 11:00 odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu zespołu Sonata.
  1. Stowarzyszenie „Zaczynaj” informuje, że podczas ubiegłotygodniowej kwesty przeznaczonej na dalszą renowację naszej świątyni, zwłaszcza na odnowienie witraży oraz z wpłat na konto remontowe parafii i konto stowarzyszenia zebrano 4045,80 zł. Bóg zapłać za wspieranie tego szczytnego celu.
  1. W sobotę 21.01. obchodzimy Dzień Babci, a w następną niedzielę 22.01. Dzień Dziadka. Pamiętajmy o naszych Babciach i Dziadkach w modlitwie.
  1. W następną niedzielę będziemy prowadzili zbiórkę do puszek na fundację „Kirche in not” czyli dla kościołów w potrzebie.
  1. W miesiącu styczniu Msze św. w dni powszednie sprawujemy tylko o godz. 7:00. W środy dodatkowo sprawujemy Mszę św. z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy o godz. 9:00, a w piątki także o 9:00 Mszę św. z Koronką do Miłosierdzia Bożego w intencji naszych bliskich zmarłych.
  1. W tym tygodniu kończy się tegoroczna wizyta duszpasterska – kolęda.
    W poniedziałek 16.01 od godz. 15:00 będą uzupełnienia, tzn. odwiedzimy wszystkich którzy dostarczyli zaproszenia, a nie mogli przyjąć kolędy w wyznaczonym dla danej ulicy terminie.
    W środę o godz. 17:00 odbędzie się spotkanie w kościele dla wszystkich osób z całej naszej parafii, które chcą spotkać się na wspólnym kolędowaniu, a nie przyjmowały kolędy w swoim domu.
  1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych Łask. Za wszelkie przejawy życzliwości i ofiary – Serdeczne Bóg Zapłać.