OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 11.09.2022 r.

XXIV Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:
    - we wtorek 13.09. – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła
    - w środę 14.09 - święto Podwyższenia Krzyża Świętego
    - w czwartek 15.09. - wspomnienie NMP Bolesnej
    - w piątek 16.09. - wspomnienie św. Korneliusza papieża i Cypriana biskupa, męczenników
  1. W dzisiejszą niedzielę gościmy w naszej parafii o. Wiesława - Misjonarza Oblata Maryi Niepokalanej, który głosi Słowo Boże i rozprowadza kalendarze misyjne na 2023 rok. Ofiary złożone przy okazji nabywania kalendarza przeznaczone będą na działalność misyjną Zgromadzenia.
  1. Również dzisiaj Stowarzyszenie „Zaczynaj” prowadzi comiesięczną kwestę na dalszą renowację naszej świątyni, zwłaszcza na pokrycie kosztów odnowienia witraży w prezbiterium. Za wspieranie tego dzieła składamy serdeczne Bóg zapłać.
  1. Zapraszamy na Mszę św. i spotkanie organizacyjno-formacyjne młodzież klas VI, VII i VIII szkoły podstawowej, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w naszej parafii. Msza św. i spotkanie odbędą się we wtorek 13.09. o godz. 18:00 w kościele.
  1. Zapraszamy na Mszę św. i spotkanie organizacyjne wszystkich rodziców bądź prawnych opiekunów dzieci klas III szkoły podstawowej, które przygotowują się do przyjęcia I Komunii św. w naszej parafii. Msza św. i spotkanie odbędą się w piątek 16.09. o godz. 18:00 w kościele.
  1. Spotkanie organizacyjne dla wszystkich udających się na tegoroczną autokarową pielgrzymkę na Jasną Górę z naszą parafią odbędzie się w następną niedzielę 18.09. po Mszy św. o godz. 11:00.
  1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych Łask. Za wszelkie przejawy życzliwości i ofiary – Serdeczne Bóg Zapłać.