OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 28.08.2022 r.

XXII Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:
    - w poniedziałek 29.08. – wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela
    - w sobotę 03.09. – wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
  1. W czwartek 01.09. rozpoczynamy nowy Rok Szkolny. Serdecznie zapraszamy na Mszę św. w intencji dzieci, młodzieży i pracowników oświaty o godz. 7:00. Przed Mszą św. i w jej trakcie będzie możliwość przystąpienia do sakramentu spowiedzi.
  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy czwartek o godz. 17:30 będzie półgodzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy. Spowiedź pierwszopiątkowa przed poranną Mszą św. i od godz. 17:00. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w piątek od godz. 8:30. Zapraszamy na nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca na godz. 17:00.
  1. W czwartek kończymy czas wakacji, dlatego od tego dnia wracamy do sprawowania Mszy św. o godz. 7:00 w dni powszednie.
  1. W przyszłą pierwszą niedzielę miesiąca na zakończenie każdej Mszy Św. pokłonimy się przed Najświętszym Sakramentem i prosić będziemy o łaski Pana Boga na nowy rok szkolny i katechetyczny. Na Mszy św. o godz. 9:30 odbędzie się poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych. Po Mszy św. o godz. 11:00 nastąpi Zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
  1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych Łask. Za wszelkie przejawy życzliwości i ofiary – Serdeczne Bóg Zapłać.