Ogłoszenie.

W dniu 16.06.2016 r. zostało uruchomione nowe nagłośnienie w naszym kościele. Ze zbiórek na nagłośnienie zebrano kwotę 15 353 zł 27gr. Zebrana kwota pozwoliła nam na zaplanowany zakup zestawów kolumnowych oraz dodatkowo dokupić  dwa zestawy kolumnowe, sprzęt i materiały do budowy nowej instalacji nagłośnieniowej, przebudowy całkowicie nowej instalacji mikrofonowej i nowego wyposażenia nagłośnieniowego. Wszystkie prace zostały wykonane nieodpłatnie przez  Wiesława Potockiego. Panu Bogu niech będą dzięki za łaski i wszystkim Darczyńcom, że mamy wysokiej klasy nowe nagłośnienie w naszej świątyni. Jednocześnie informujemy, że cała dokumentacja zakupowo-rozliczeniowa została przekazana księdzu. Proboszczowi i jest do wglądu w biurze parafialnym, gdyby ktoś chciał się indywidualnie zapoznać z jej treścią!